Home / اردو هاي آموزشي / اردو آموزشی دوره تور لیدر

اردو آموزشی دوره تور لیدر

اردو آموزشی دوره تور لیدر فراگیران راهنمایان ایران گردی و چهانگردی درمرداد 1392 طی بازدید از مناطق درکش و زندگی عشایر در مانه و سملقان برگزار گردید.
در این بازدید فراگیران با اصول اکوتوریسم وشرایط مناطق کوهستانی و زندگی عشایر منطقه اشناشدند . این اردو که بمدت یک روز برگزار گردید .فراگیران در مسیر بازگشت به پاکسازی مسیر پرداختند. لازم به ذکر است پاک سازی محیط زیست یکی از اهداف مهم دانشجویان رشته های گردشگری و طبیعت گردی است .

در باره مرکز آموزش یاسین

مجتمع آموزش یاسین در سال 1390 با هدف آموزش زیرساختاری و با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری .همچنین سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته های گردشگری و هتل داری در خراسان شمالی شروع بکار نمود .در سال 1392 مجوز هنرستان هتل داری و گردشگری به نام می سی نو را ازسازمان آموزش و پرورش دریافت تا اموزش در صنعت گردشگری را از پایه و طبق آخرین استاندار های جهان برنامه ریزی کنیم .افتخار داریم به موازات اموزش های پایه ای در صنعت گردشگری با فعال سازی دپارتمان های مدیریت و معماری و تربیت جوانان مستعد به این رشته ها پلی میان به روز رسانی صنعت گردشگری و ارتباط با مدیریت و معماری نوین همگام با نیاز گردشگری کشور باشیم

همچنین بررسی کنید

کارآفرینی مقدماتی با رویکرد KAB

آموزش دوره کارآفرینی مقدماتی با رویکرد KAB آموزش دوره کارآفرینی مقدماتی با رویکرد KAB، از …

دیدگاهتان را بنویسید