Home / آموزش / دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری

دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری


دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری

دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری ، با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص برای مدیریت انواع تاسیسات گردشگری طراحی شده و یکی از شروط الزامی برای دریافت کارت مدیریت، صدور و تمدید کارت مدیران تاسیسات گردشگری است.

تاسیسات گردشگری این دوره شامل بخش‌های متنوعی مانند انواع اقامتگاه‌ها، کلیه مراکز تفریحی، واحدهای پذیرایی، مراکز گردشگری ساحلی و دریایی، انواع دهکده سلامت و… می‌شوند و به افراد فعال در این حوزه‌ها کمک می‌کند تا به خدمت‌رسانی به گردشگران و کسب درآمد از این طریق بپردازند.

مدت دوره آموزشی کوتاه‌مدت ۱۸۴ ساعت، شامل ۱۲۸ ساعت آموزش تئوری و ۵۶ ساعت آموزش عملی است. همچنین ۳۰ ساعت از آموزش‌های عملی دوره، با همکاری تشکل‌های حرفه‌ای در محل تاسیسات گردشگری برگزار می‌شود.

اعتبار گواهینامه دوره مدیریت هتلداری، از تاریخ صدور به مدت ۵ سال است و متقاضیان پس از اتمام این مدت، باید در دوره بازآموزی مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری شرکت کنند. گذراندن دوره مورد نظر برای متقاضیان حضور در دوره‌های مدیریت تخصصی تاسیسات گردشگری الزامی است.

نام کتاب
مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری

در باره مرکز آموزش یاسین

مجتمع آموزش یاسین در سال 1390 با هدف آموزش زیرساختاری و با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری .همچنین سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته های گردشگری و هتل داری در خراسان شمالی شروع بکار نمود .در سال 1392 مجوز هنرستان هتل داری و گردشگری به نام می سی نو را ازسازمان آموزش و پرورش دریافت تا اموزش در صنعت گردشگری را از پایه و طبق آخرین استاندار های جهان برنامه ریزی کنیم .افتخار داریم به موازات اموزش های پایه ای در صنعت گردشگری با فعال سازی دپارتمان های مدیریت و معماری و تربیت جوانان مستعد به این رشته ها پلی میان به روز رسانی صنعت گردشگری و ارتباط با مدیریت و معماری نوین همگام با نیاز گردشگری کشور باشیم

همچنین بررسی کنید

گالری عکس اختتامیه استارت آپ من یک روستایی هستم

استارت آپ من یک روستایی هستم