Home / آموزش / جلسه هماهنگی هفته جهانی کار آفرینی در شهر درق

جلسه هماهنگی هفته جهانی کار آفرینی در شهر درق

به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی و با هدف برگزاری همایش و کارگاه مدیریت استراتژی و بازار یابی فروش با محوریت کار آفرینان تغذیه سنتی که در پنجشنبه همین هفته در شهر درق برگزار خواهد شد . جلسه ای در فرمانداری گرمه برگزار شد .
محمدزاده فرماندار در ابتدای این جلسه با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای کسانی که آمادگی خوداشتغالی را دارند باید فراهم شود، گفت: با توجه به اینکه هفته آخر آبان ماه به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نامگذاری شده است باید به فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه کمک شود.ایشان با اشاره به اینکه تا زمانی که فرهنگ جامعه در کارآفرینی ارتقا پیدا نکند هیچ کاری در حوزه اشتغال انجام نخواهد شد، افزود: کارآفرینی محوری مهم برای توسعه اقتصادی است که باید بسط و توسعه فرهنگ کارآفرینی در حوزه های آموزشی شروع شود و بعنوان یک مولفه اصلی در اقتصاد هدف گذاری گردد.گیفانی مدیریت مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی آینده سازان . نقش شناساندن کارآفرینان تغذیه سنتی را مهم دانست و همت مسئولین و همراهی ارگان های دولتی را برای شناسایی و بازار یابی مهم دانست . وی همچنین با اعلام این مطلب که کارگاه یک روزه مدیریت استراتژی و بازار یابی را برای شناساندن و آشنایی تولید کنندگان سمنو راهکاری برای جذب و فروش بیشتر سمنو درق دانست
نامبرده اعلام داشت، امید است با توجه به پتانسیل های کارآفرینی تغذیه سنتی در شهرستان گرمه و شهر درق، بتوانیم دوشادوش مسئولین شهرستان، کارآفرینان سمنو درق را بیشتر و بهتر به بازارهای کشوری و جهانی معرفی کنیم.
این مراسم به همت فرمانداری گرمه، شورای شهر درق، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی آینده سازان روز پنج شنبه 27 آبان 1395 در شهر درق برگزار می گردد.
%d8%b3%d9%85%d9%86%d9%88%db%8c-%d8%af%d8%b1%d9%82

در باره مرکز آموزش یاسین

مجتمع آموزش یاسین در سال 1390 با هدف آموزش زیرساختاری و با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری .همچنین سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته های گردشگری و هتل داری در خراسان شمالی شروع بکار نمود .در سال 1392 مجوز هنرستان هتل داری و گردشگری به نام می سی نو را ازسازمان آموزش و پرورش دریافت تا اموزش در صنعت گردشگری را از پایه و طبق آخرین استاندار های جهان برنامه ریزی کنیم .افتخار داریم به موازات اموزش های پایه ای در صنعت گردشگری با فعال سازی دپارتمان های مدیریت و معماری و تربیت جوانان مستعد به این رشته ها پلی میان به روز رسانی صنعت گردشگری و ارتباط با مدیریت و معماری نوین همگام با نیاز گردشگری کشور باشیم

همچنین بررسی کنید

زبان

برقراری ارتباط با گردشگران به زبان انگلیسی

شروع آموزش دوره برقراری ارتباط با گردشگران به زبان انگلیسی اعطای مدرک بین المللی تعریف …

دیدگاهتان را بنویسید