جلسه هماهنگی هفته جهانی کار آفرینی در شهر درق

به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی و با هدف برگزاری همایش و کارگاه مدیریت استراتژی و بازار یابی فروش با محوریت کار آفرینان تغذیه سنتی که در پنجشنبه همین هفته در شهر درق برگزار خواهد شد . جلسه ای در فرمانداری گرمه برگزار شد .
محمدزاده فرماندار در ابتدای این جلسه با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای کسانی که آمادگی خوداشتغالی را دارند باید فراهم شود، گفت: با توجه به اینکه هفته آخر آبان ماه به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نامگذاری شده است باید به فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه کمک شود.ایشان با اشاره به اینکه تا زمانی که فرهنگ جامعه در کارآفرینی ارتقا پیدا نکند هیچ کاری در حوزه اشتغال انجام نخواهد شد، افزود: کارآفرینی محوری مهم برای توسعه اقتصادی است که باید بسط و توسعه فرهنگ کارآفرینی در حوزه های آموزشی شروع شود و بعنوان یک مولفه اصلی در اقتصاد هدف گذاری گردد.گیفانی مدیریت مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی آینده سازان . نقش شناساندن کارآفرینان تغذیه سنتی را مهم دانست و همت مسئولین و همراهی ارگان های دولتی را برای شناسایی و بازار یابی مهم دانست . وی همچنین با اعلام این مطلب که کارگاه یک روزه مدیریت استراتژی و بازار یابی را برای شناساندن و آشنایی تولید کنندگان سمنو راهکاری برای جذب و فروش بیشتر سمنو درق دانست
نامبرده اعلام داشت، امید است با توجه به پتانسیل های کارآفرینی تغذیه سنتی در شهرستان گرمه و شهر درق، بتوانیم دوشادوش مسئولین شهرستان، کارآفرینان سمنو درق را بیشتر و بهتر به بازارهای کشوری و جهانی معرفی کنیم.
این مراسم به همت فرمانداری گرمه، شورای شهر درق، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی آینده سازان روز پنج شنبه 27 آبان 1395 در شهر درق برگزار می گردد.
%d8%b3%d9%85%d9%86%d9%88%db%8c-%d8%af%d8%b1%d9%82

دیدگاهتان را بنویسید