جشنواره همدلی اترک

اولین جشنواره همدلی اترک به مناسبت غید قربان در بش قارداش بجنورد برگزار گردید
این جشنواره به همت مرکز آموزش هتل داری و گردشگری یاسین و رادیو اترک به مدت دوروز ودر منطقه بش قارداش بجنورد برگزار گردید .در این جشنواره هنر مندان صدا و سیمای خراسان شمالی با اجرای برنامه های شاد و مفرح برای گردشگران و بازدید کنندگان لحظات بیاد ماندنی را برای گردشگران رقم زدند . با توجه به ماهیت گردشگری برنامه ، مسابقات ویژه گردشگران خارج از استان برگزار گردید که به تعداد 10 نفر از گردشگرانی که جاذبه های خراسان شمالی را بازدید و برای شرکت کنندگان توضیح دادند اهدا گردید .
سرکارخانم مینا هاشمی مرغزار معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع استان در سخنانی ، خراسان شمالی را یکی از مناطق بکر گردشگری استان نامید . وی با برشمردن مناطق و جاذبه های گردشگری استان ، نقش همه فعالان گردشگری در معرفی این جاذبه ها لازم دانسته و گفت علاوه بر جاذبه های میراث فرهنگی ،جاذبه های اکوتوریسم خراسان شمالی بعنوان پتانسیل های جذاب و منحصر می تواند نقش بسزایی در جذب و ماندگاری گردشگران خارج از استان داشته باشد .
سرکارخانم مریم طاهری مدیرموسس مرکز آموزش هتل داری و گردشگری یاسین ، نقش آموزش در صنعت گردشگری را پر اهمیت دانسته و گفت : آموزش های تخصصی برای لیدر تور ها و راهنمایان محلی ،ازارکان مهم ارتباط گردشگران و تامین خواسته های آن ها از جاذبه های گردشگری است .
نامبرده گفت : معرفی مکان های گردشگری و رضایت خاطر گردشگران از بازدید ها از جمله عوامل موثر در جذب و ماندگاری آنها است
این جشنواره بمدت دوشب در پارک گردشگری بش قارداش برگزار گردید که مورد استقبال بیش از سه هزار نفر قرار گرفت
از جمله جوایز اهدایی جشنواره دوربین عکاسی دیجیتال ، تبلت ، هندز فری …. بود

دیدگاهتان را بنویسید